Desať dôvodov prečo nakupovať na Bevmarket.sk

Mnohí z vás si už doma vychutnávajú prvý pohárik plný alkoholu prémiovej kvality z Bevmarketu, ďalší si práve len prvýkrát klikli na www.bevmarket.sk. Prečítajte si 10 dôvodov, o ktorých ste možno doteraz ešte nevedeli, a vďaka ktorým si e-shop so širokým výberom alkoholu zamilujete.

  1. Na sklade máme viac ako 300 druhov autentického svetového alkoholu.

  2. Ďalších 3000 produktov na vás čaká v online katalógu – doručenie na objednávku.

  3. Výber každej fľaše na Bevmarkete bol úzko konzultovaný s odborníkmi a barmanmi. Ponuka je pravidelne aktualizovaná…

  4. …a neustále sa rozrastá – do konca roka na viac ako 4000 druhov položiek.

  5. Každý mesiac sa bude niesť v znamení špeciálne vybraného druhu alkoholu – k tomu budú patriť rôzne zľavy a akcie na nákup, doprava zdarma, ale aj barman, ktorý odhalí svoju receptúru na konkrétny miešaný drink.

  6. Prinášame slovenské špeciality či limitované edície ako napríklad NIČ Vodka či NIČ Borovička – limitovaná edícia s rukopisom Andreja Bičana alebo unikátna chuťovka Pacho Matrtaj Frndžalica, inšpirovaná kultovým slovenským filmom z roku 1975.

  7. Záleží nám na domácej kvalite a preto sa chceme orientovať aj na lokálnych výrobcov. Stačí sa nám ozvať; záujemcov o spoluprácu vítame.

  8. Doručenie všetkého tovaru prebieha prostredníctvom kuriérskej služby do 48h a nie je problém ani donáška do okolitých krajín ako Česká Republika, Rakúsko, Poľsko a Maďarsko.

  9. Expresné doručovanie kuriérom do 90 minút pre Bratislavu, Košice a Prešov bude spustené 1. 10. 2016.

  10. Bevmarket možno označiť za mladý slovenský projekt, pričom v rámci filozofie „Pomáhame podnikateľom rásť“ ho podporuje veľkoobchod METRO. Presvedčiť sa môžete aj 11. októbra počas významnej aktivity spoločnosti METRO – Deň súkromného podnikania, vďaka ktorej majú podnikatelia jedinečnú šancu spropagovať svoje podnikanie.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.