Obľúbené alkoholické nápoje hviezd

Keď vidíte celebrity na červenom koberci, filmovom plátne alebo televíznej obrazovke, ľahko zabudnete, že aj oni žijú bežné životy, majú bežných priateľov, jedia bežné jedlá a pijú celkom bežné nápoje. Neveríte nám?

Jennifer Aniston – Margarita

Obľúbená herečka Jennifer Aniston svojim fanúšikom priznala, že dokonalým relaxom po ťažkom dni „na pľaci“ je pre ňu Margarita. Tú si zvykne namiešať v trochu pozmenenej verzii. Jej prípravu zveruje výlučne do vlastných rúk, vynecháva cukor, ale zvykne do nej pridávať Tequilu a pomarančový likér Rémy Cointreau.

Scarlett Johansson – Šampanské

Scarlett Johansson má v živote určite veľa dôvodov na oslavu. Nielenže je jednou z najlepšie platených herečiek sveta a múzou uznávaných módnych návrhárov, no darí sa jej i v súkromnom živote. Nový partner po boku, sympatický herec Colin Jost, na ňu v jednom z rozhovorov prezradil, že v domácnosti im nikdy nechýba šampanské značky Moët & Chandon.

Sofía Vergara – Víno

Dáva si pozor na líniu a v tomto duchu sa nesie aj striktná životospráva obľúbenej argentínskej herečky. Keďže vínny strik z bieleho suchého vína je vo všeobecnosti považovaný za nízko kalorický alkoholický drink, holdujú mu mnohé známe krásky. Na spoločenských akciách ju vídať v ruke iba s ním.

Cee Lo Green – Long Island

Exotický spevák, známy mohutným hlasom i tanečnými hitmi umiestnenými vždy na popredných priečkach svetových hitparád, neostáva nič dlžný povesti veľkého gurmána. Jeho najobľúbenejším alkoholickým drinkom je Long Island. Gro tvorí vyvážená kombinácia ginu, rumu, Tequily a vodky. Nápoj má 22% alkoholu a spomedzi kokteilov patrí k tým najsilnejším. Drink je pomenovaný podľa ostrova Long Island a má hnedú farbu pripomínajúcu čaj.

Julie Henderson – Víno

Americká topmodelka tvrdí, že v spoločnosti zakaždým siaha po bielom suchom víne a alkoholický miešaný nápoj si zvykne dopriať iba v lete. Uprednostňuje však ovocné, nie príliš sladké chute, pričom jahody a maliny má najradšej. K tomu trošku sódy, šampanského a osviežujúci drink je na svete.

Nicky Hilton – Rosé

Pomerne nenáročná, čo sa konzumácie alkoholu týka, je i blonďavá hotelová dedička. Nicky Hilton, ktorá v porovnaní so svojou sestrou Paris žije kľudnejším a rodinnejším životom, nedá dopustiť na kvalitné víno. Podľa vlastných slov jej úplne postačí pohárik Rosé.

Lady Gaga – Jameson

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti má, zdá sa, vo výbere alkoholických drinkov jasno. Zabudnite na typicky ženské nápoje, akými sú povedzme Sex on the Beach či jahodové Daiquiri. Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, miluje írsku whisky Jameson.

Jay Z – Koňak

Manžel Beyoncé a raper, ktorému v súčasnosti iba ťažko konkurovať, neustále zväčšuje svoj potenciál i majetok. Okrem módneho priemyslu totiž zbohatol aj predajom koňaku a šampanského Armand de Brignac. Tie, mimochodom, rád popíja aj v súkromí.

Kim Kardashian – Vodka

Známa reality hviezda je síce iba príležitostným konzumentom alkoholu, ale keď už, stavia na originalitu. V jej prípade ide o pravú ruskú vodku a samozrejme drahé šampanské. Trojnásobná mamička si obzvlášť potrpí na imidž a nič, čo nehýri exkluzivitou a zvučnými menami, v jej rukách neuvidíte.

Coco Rocha – Whisky

Modelka Coco Rocha si kvôli práci pestuje extrémnu štíhlosť, preto azda nikoho neprekvapí, že jej obľúbeným alkoholickým nápojom je jeden z tých najmenej kalorických – whisky. Coco si do neho primiešava citrónovú alebo zázvorovú šťavu so štipkou hnedého cukru.

A čo ďalšie známe hviezdy?

Oscarová herečka Jennifer Lawrence, nedá dopustiť na Piña Coladu, speváčka Taylor Swift zas podľahla netradičnej kombinácii kokosového mlieka a vodky. Hviezda spisovateľka J. K. Rowling, ktorá vďaka príbehom o čarodejníckom učňovi Harrym Potterovi, zarobila milióny libier, si na stretnutiach s kamarátkami objednáva gin s tonikom. Svojim obľúbeným drinkom možno mnohých prekvapí krásna Angelina Jolie. Tú v spoločnosti vídať najčastejšie s pohárikom Tequily. Herečka Riley Keough, ktorej mamou nie je nik iný ako slávna Lisa Marie Presley, je na americké celebrity pomerne skromná a najviac si pochutí na obyčajnom pive.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.