Recepty vo videoblogu pre profesionálov

Predstavujeme vám Bevmarket TV – miesto, kde sa dozviete všetko o alkohole – od histórie až po namiešanie dokonalých kokteilov.

K vzniku video blogu ste nás inšpirovali vy, milovníci kvalitného alkoholu, ktorý sa v bare neuspokoja len s namiešaným cuba libre a chcú viac. Chcú si vychutnať, spoznať a dopriať znamenitú chuť. Namiešať si známy kokteil, ktorý vďaka kvalitným ingredienciám a správnemu postupu nadobudne nové rozmery alebo vychutnať svoj obľúbený alkohol v kokteily, o ktorom doposiaľ ešte nepočuli.

Spolu s našimi partnermi z Lemontree and Sky baru v Bratislave, s ktorými sme úzko komunikovali aj výber sortimentu v Bevmarkete, sme sa rozhodli vytvoriť profesionálny video blog. Dnes je už úplnou samozrejmosťou, že dobrý barman musí mať rozsiahle vedomosti o histórii a zložení kokteilov a taktiež o konkrétnych druhoch alkoholu. Prostredníctvom blogu vám chceme ukázať, že existujú aj iné ako komerčné značky alkoholu, ktoré sú výnimočné a kokteily z týchto produktov majú nezameniteľnú chuť.

V každom videu si priblížime konkrétny druh alkoholu, jeho históriu a zloženie. Barman na videu ukáže aj postup prípravy kokteilu a následne ho ozdobí. Mesačne na vás čakajú štyri nové kokteily z jedného druhu alkoholu.  Na september sme pripravili drinky, ktorých základom je gin. Ako prvý vám predstavíme kokteil s názvom Negroni, ktorého hlavnou ingredienciou je jedinečný gin Copperhead.

Nazdravie!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.