Aký bol rok 2019?

Rok 2019 bol pre Bevmarket v mnohých veciach prelomový. Priniesli sme vám niekoľko unikátnych drinkov, ako prví sme doniesli na Slovensko niektoré špeciality a vytvorili sme niekoľko silných spoluprác, vďaka ktorým vám môžeme prinášať parádne akcie. Viac o tom, čo sa stalo v 2019 a čo pre vás chystáme v 2020 sa dočítate v našom článku. 

Unikáty, novinky a prvenstvá

Minulý rok sa niesol v znamení výnimočných drinkov a často aj boju o čas. Vďaka skvelým vzťahom s dodávateľmi a šikovnosti nášho tímu sa nám podarilo hneď niekoľko kúskov. 

Proper Twelve

Ako prví z väčších hráčov sme začali online predávať whiskey zápasníka Conora McGregora Proper Twelve. O tejto whiskey sme napísali aj úspešný blog, v ktorom sme o jej  príbehu povedali viac. Vďaka veľkému záujmu sme museli ešte niekoľkokrát v priebehu roka dopĺňať sklady a z Proper Twelve sa stala jedna z obľúbených whiskey.

Game of Thrones 

Podobný kúsok sa nám podaril aj s limitovanou sériou Johnnie Walker White Walker, ktorú sme taktiež doniesli do ponuky slovenských alko-eshopov ako prvý. Vďaka tomu ste si mohli túto limitku zaradiť do zbierky alebo ju ochutnať iba chvíľku po uvedení na svetový trh.

Do našej ponuky sme tiež ako prví zaradili aj obe Johnnie Walker GOT limitky druhej generácie – Song of Ice, ktorá bola vytvorená ako symbol rodu Starkovcov a tiež Song of Fire, ktorá zas odkazovala na rod Targaryenov. Tieto dve limitky sú ešte stále dostupné, avšak ich zásoba sa už taktiež tenší. 

Pri sérii GOT ešte ostaneme, pretože aktuálne intenzívne pracujeme na tom, aby sme vám mohli ponúknuť celú zberateľskú sériu, ktorá sa skladá z 9 fliaš whisky. Tieto fľaše majú reprezentovať hlavné rody série, nočnú hliadku a celých 7 kráľovstiev. Táto zberateľská edícia je unikátna aj tým, že sa skladá z 9 fliaš od rôznych destilériek. Takto rozsiahla spolupráca je doslova unikátom zberateľského sveta. Tešiť sa v nej môžete aj na značky ako Royal Lochnagar, Clynelish alebo Lagavulin.Celá séria bude zložená zo škótskych single malt whisky zo skupiny Diageo a celá táto edícia vznikla priamo v spolupráci s HBO. Viac informácií sa dozviete už čoskoro na našom blogu a e-shope.

Hamsik Winery

Veľmi dobre sa uchytila aj novinka so značkou Hamsik Winery. Prosecco s touto značkou ste si obľúbili naozaj rýchlo a stalo sa pravidelne odoberaným artiklom, čo nás veľmi teší. Okrem toho, že je naozaj kvalitné, totiž každou zakúpenou fľašou podporíte aj Futbalovú školu Mareka Hamšíka.
Sortiment s touto značkou sa postupne rozšíril z prvých typov talianskeho prossecca aj na talianske a slovenské tiché vína. Dnes u nás patrí Hamsik Winery medzi veľmi obľúbené nápoje, ktoré čoraz častejšie vkladáme do objednávok. 

Durgala & Budinský

Veľká zábava, ale tiež aj česť bolo stretnutie s týmito vinármi. Vďaka spoločnej dohode sme sa stali obchodnými partnermi a dnes sme prvým a jediným oficiálnym e-shopom, ktorý predáva víno Durgala & Budinský. Táto slovenská značka priniesla medzi mladých dobré víno, zlý humor a tiež originálny merch. Ak vás nepresvedčia názvy ako Kamasutramín alebo Grizling, prezrite si napríklad ich facebookovú stránku. Po spustení predaja vín Durgala&Budinský sme zaznamenali boom, ktorý zasýtil trh a priniesol konečne oficiálny ecommerce kanál na predaj tejto obľúbenej značky.

Najobľúbenejší alkohol

Zaujímalo vás, ktoré značky sa predávali najčastejšie počas celého roka, a teraz prinášame zoznam najobľúbenejších fliaš v jednotlivých kategóriách. 

RUM: Diplomatico Reserva Exclusiva
WHISK(E)Y:  Jack Daniel’s
GIN: Beefeater Gin
VODKA: ABSOLUT Vodka
KOŇAK: Martell V.S.O.P. 

VÍNO: Moët & Chandon Brut Imperial 

Zo slovenských špecialít sa o prvenstvo počas celé roka naozaj veľmi tesne bili likéry Tatratea – teda značka Karloff –  a destiláty ako Frndžalica či Borôvka od Pacho Matrtaj.

Spolupráce s distribútormi

Aby sme vám mohli prinášať stále lepšie a lepšie akcie, unikátne darčeky k objednávkam alebo iné výhody, nadviazali sme aj priame spolupráce s niektorými distribútormi na Slovensku. Spolu s nimi sme vám v minulom roku priniesli hneď niekoľko skvelých akcií.

Spolu s Pernod Ricard Slovakia, ktorý je súčasťou skupiny Pernod Ricard, svetovým co-lídrom v oblasti výroby a distribúcie destilátov a vína, sme vám priniesli hneď niekoľko akcií. Či už to bola vodka ABSOLUT, rum Pacto Navio, whisk(e)y Jameson, Chivas Regal alebo koňak Martell, všetky akcie sa tešili u vás veľkej obľube. V podobných akciách budeme určite pokračovať aj v roku 2020.

So Stock Slovensko sme vám zas priniesli akciu na Božkov rumy a Fernet Stock. Veríme, že v roku 2020 pribudnú ďalšie akcie a nadviažeme dlhodobú spoluprácu aj s týmto distribútorom.

Chystáme pre vás

V roku 2020 sa môžete tešiť na veľa noviniek, vychytávok a značiek, ktoré vám chceme priniesť. Mnohé z týchto vecí sa však nedajú dopredu predpovedať a plánovať. Naša práca je často aj o tom, aby sme rýchlo reagovali na novinku a čím skôr sa jej chopili. Čo ale vieme naplánovať je: 

Nový Bevmarket

V tomto roku sa chystáme spustiť nový Bevmarket. Nepôjde iba o zmenu dizajnu, chceme vám priniesť aj nové funkcie, ktoré potešia nových, ale aj verných zákazníkov.! 

Limitované edície alkoholu

Ako prvú sme vám na našom Facebooku odprezentovali zbierku Ron de Jeremy – Holy Wood. S podobnými peckami chceme pokračovať a už teraz pracujeme na tom, aby sme vám vedeli priniesť aj kompletnú Game of Thrones Single Malt Collection, o ktorej sme písali vyššie. V roku 2020 by sme vám však chceli priniesť ešte viac podobných kúskov, ktoré sú doslova svetovými unikátmi.

Spolupráce a akcie s distribútormi

Keďže sa podobné akcie naozaj osvedčili, radi by sme v nich pokračovali. Okrem toho, že vám tak budeme môcť priniesť vaše obľúbené drinky za lepšie ceny, veľkú radosť nám robí aj možnosť pridať vám k nákupu napríklad originálne poháriky alebo iné bežne nezakúpiteľné bonusy. 

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.