Top 5 fliaš – alebo to najlepšie z Bevmarket

Hovorí sa, že najlepšia investícia je do zážitkov. A čo tak zážitok z najlepších fliaš? Prečítajte si o crème de la crème z ponuky Bevmarket.sk.

Či už ako darček pre otca na jeho životné jubileum alebo na iné vvýnimočné udalosti, keď si chcete dopriať “niečo viac”.

V našom e-shope sa pýšime širokou ponukou kvalitného alkoholu, a preto nebolo jednoduché vybrať to naj. Zostavený rebríček top 5 fliaš prináša rôznorodý výber od brandy, cez rum až po whisky – takže či už ste “whisky pič” alebo radi skúšate nové, nájdete si svojho favorita. Predstavujeme vám kúsky, do ktorých sa oplatí investovať:

JOHNNIE WALKER BLUE LABEL 0,7L – 196,90€

Johnnie walker

Johnie sa rozhodol nahodiť do modrej a v limitovanej edícii Blue Label predstavuje najluxusnejšiu miešanú whisky.

Typ: whisky – miešaná whisky z najvýnimočnejších škótskych whisky – sladovej a obilnej whisky

Dátum narodenia: 1967 (60 rokov)

Dizajn fľaše: elegantný tvar, dobre známy pre whisky Johnie Walker, z ktorého vyniká tekuté zlato vďaka elektrizujúcej tyrkysovej farbe skla. Garantujeme, že s nej nespústíte oči.

Čím si nás získal: Jej unikátna vyzretosť, plná stavba a hodvábna, rašelinová chuť uspokojí aj toho najnáročnejšieho znalca.

BRUICHLADDICH OCTOMORE 6.3 0,7L – 225,00€

Bruichladdich Octomore

Unikátne whisky vyrobené na malom škótskom ostrove Islay prinášajú whisky so svetovo unikátnym vysokým obsahom rašeliny, ktorej chuť vás spraví závislým.

Typ: whisky – single malt whisky

Dátum narodenia: 2014

Dizajn fľaše: minimalistický s elegantnou matnou povrchovou úpravou skla

Čím si nás získal: Vzdajte sa predsudkov, že stará, vekom dozretá whisky je najlepšia whisky a ochutnajte mladú škótsku whisky, ktorá popiera všetky konvencie. Tak suchá, silná a rašelinová, že neviete odolať.

ZACAPA CENTENARIO ROYAL ESPECIAL 0,7L – 320,00€

Zacapa Centenario

Vzlietnite až nad oblaky a vychutnajte si nebeskú chuť rumu Zacapa Centenario Royal Especial. Presne tam sa totiž vyrába – v nebeskej destilárni skrytej v oblakoch guatemalskej vysočiny.

Typ: rum – mix výnimočných rumov zrejúcich vo vzácnych sudoch z francúzskeho dubového dreva

Dizajn fľaše: Fľaša je rovnaká ako chuť – okrúhla, elegantná a sofistikovaná.

Čím si nás získal: Úžasne harmonická rovnováha rozprávkovo-elegantnej chuti z nadmorskej výšky viac ako 2300 m.

PALATIN XO PLATINUM BRANDY 47Y 0,7L – 369,00€

PALATIN-XO-PLATINUM-BRANDY-47Y

Predstavte si brandy z tých najkvalitnejších vínnych destilátov, ktoré poctivo vyzrievali tradičným spôsobom v 300-litrových dubových sudoch vyrobených zo slovenského duba po dobu minimálne 47 rokov. Všimli ste si, že sme zvýraznili slovo slovenský? Nie je to len tak! Sme hrdí, že môžeme predstaviť brandy vyrobené na Slovensku, ktoré sa zaradilo nielen do nášho top výberu, ale aj medzi svetovú špičku.

Typ: brandy – vytvorené z kupáže prísne vyberaných len tých najkvalitnejších vínnych destilátov

Dátum narodenia: 1968

Dizajn fľaše: Luxusná hranatá fľaša ukrývajúca tekuté zlato slovenského pôvodu

Čím si nás získal: Cítime sa ako šľachtici, keď si vychutnávame tento nápoj so vznešenou koncentrovanou vôňou, hladkou a bohatou chuťou po sušenom ovocí, tabaku a dreve s náznakom horkej čokolády, vanilky a okúzľujúco dlhým ohnivým zakončením.

RÉMY MARTIN LOUIS XIII. + GB 0,7L – 1 980,00€

To najlepšie na záver – francúzsky klenot – koňak Rémy Martin Louis XIII. pri ktorého destilácii je použité len révové víno z oblasti Grand Champagne.

Typ: koňak – resp. Kráľ koňakov

Dátum narodenia: medzi 1917 až 1987 (zreje po dobu 40-100 rokov)

Dizajn fľaše: Každá fľaša tohto koňaku je šperk sama o sebe a veľmi vzácny originál, ktorý je uložený v luxusnej kazete a označený číslom, ktoré nájdete na fľaši, ale aj na zátke.

Čím si nás získal: Naše zmysli opantala harmonická vôňa a chuťové bunky onemeli a my sme sa cítili ako opulentní králi z čias éry zlatého francúzskeho dvora.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.