Tussock Jumper – víno s konceptom

Tussock Jumper. Pýtate sa, čo to je? Nuž, nie je to mongolský stepný koník, ani značka odevov pre americkú mládež. Pod týmito dvoma slovíčkami sa skrývajú rozmanité výberové vína s garanciou kvality.

Hoci chalanom od Tussock Jumper nepatria áre vinohradov, hrozno sa im stalo osudom. Sú to „len“ vinárski nadšenci, ktorí precestovali celý svet a skamarátili sa s množstvom vinárov. Poskúšali vína z jednotlivých oblastí a vďaka ich skvelým kontaktom dnes predávajú kvalitné vína, ktoré sa vždy fľaškujú v krajine ich pôvodu. Víno tak nestihne zoxidovať počas prevozu a chuť ostáva zachovaná.

Na čo sa vždy môžete spoľahnúť, keď siahnete po fľaške so zvieraťom v červenom svetri?

V prvom rade ide vždy o víno vyberanej chute, pretože každé jedno bolo starostlivo okoštované týmito odborníkmi. Takže, hanba pred návštevou, ani pokazený romantický večer vám určite nehrozí.

Po druhé, Tussock Jumper je postavený na zelených základoch. Svoju lásku k prírode považujú za jednu zo svojich dôležitých hodnôt. Môžete im teda veriť, že každé víno bolo vypestované v čo najlepších podmienkách pre našu Zem.

Do tretice, tieto vína ulahodia aj všetkým vizuálnym typom. Etikety majú totiž božské! Na každej fľaši je iné zvieratko v červenom svetri, ktoré reprezentuje krajinu, z ktorej víno pochádza. Každé víno má svoj príbeh a hodí sa k inému jedlu, čo ocenia určite všetci tí, ktorí si radi nechajú poradiť.

Tussock Jumper je novou značkou v našom e-shope a veríme, že sa stane jednou z najobľúbenejších. Nás si už získali a taktiež aj množstvo milovníkov dobrých vín po celej planéte. Ochutnajte vína z celého sveta aj vy a nechajte sa unášať do krajov, kde zvieratká nosia červené svetre a neskutočne im to pristane.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.