Vitajte v našom blogu

ĎAKUJEME, ŽE STE SI NAŠLI ČAS NA ČÍTANIE, sme e-shop zameraný na predaj alkoholu a momentálne ponúkame viac ako 300 druhov svetového alkoholu so zárukou tej najvyššej kvality. V našom sortimente, ktorý plánujeme rozšíriť na 4000 druhov položiek nájdete pestrý výber bežných, ale aj špecifických druhov alkoholu a rad exkluzívnych produktov. V ponuke nájdete rôzne druhy alkoholu, akými su napríklad rum, whisky, tequila, gin, vodka, či likéry. Budeme sledovať nové trendy, aby sme vám pravidelne mohli priniesť novinky a informácie zo sveta nápojov. Radi vám predstavíme a priblížime jednotlivé druhy alkoholu, či konkrétne značky.

S našimi barmanmi vám budeme spoločne prinášať inšpirácie v podobe originálnych receptov na miešané drinky a koktejly. Okrem toho vám poskytneme zaujímavosti a fakty zo sveta alkoholu. Vedeli ste napríklad, že najsilnejším alkoholom na svete je poľská vodka Spirytus, ktorá obsahuje až 96% alkoholu? Jej predaj zatiaľ povolili len v štáte New York. Trúfli by ste si? Mozgovým bunkám vraj trvá len 6 minút, pokiaľ zareagujú na alkohol, no či by to takto bolo aj pri vodke Spirytus? A keď sme pri vodke, liter vodky váži iba 953 g a nie 1 kg, ako by sme si mohli myslieť.

Sledujte nás aj naďalej, aby vám neušli žiadne pikošky a zaujímavé informácie a my sa budeme snažiť o to, aby ste sa nenudili a zabavili. Ak máte nejakú špeciálnu požiadavku na alkohol a ten sa nenachádza v našom eshope,  dajte nám vedieť. S radosťou Vám tovar ponúkneme a doručíme v čo najkratšom čase.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.