Whisky Haig Club

Whisky Haig Club

V živote ste mohli byť členom rôznych klubov, ale boli ste už v jednom spoločne s Davidom Beckhamom? Pridajte sa spolu s nami do Haig klubu, teda aby sme boli presný – vychutnajte si svoj dúšok Haig Club whisky v pohodlí svojej vlastnej klubovne. Predstavujeme vám škótsku whisky, ktorej prepožičal tvár slávny anglický futbalista.

Dlho očakávaná whisky Haig Club pochádza z najstaršej obilnej destilovne v domovine ohnivej vody – škótskej Cameronbridge založenej v 19. storočí Johnom Haigom. Legendami opradený rod Haig sa datuje až do 17 storočia, keď Robert Haig vyvolal škandál destilovaním počas sabatu.

Novinka z radov haig whisky prichádza po viac ako 30 rokoch. Nie je však žiadny ťažkopádny dinosaurus, čo môžete zbadať na prvý pohľad. Extravagantná hranatá fľaša elektrizujúcej modrej farby poskytuje pastvu pre oči zatiaľ čo jej vnútro si užijú vaše ďalšie zmysly.

Whisky sa vyrába len z jedného druhu zrna kombináciou whisky z troch rôznych sudov. Práve tento unikátny spôsob výroby docielil jedinečnú chuť tejto single grain whisky.

David Beckham neprepožičal Haig Club len tvár, ale v spolupráci s britským podnikateľom Simonom Fullerom, sa podieľal aj na tvorbe značky. Táto whisky vznikla spojením tradície a nových trendov. Škótsky poklad vo výraznej luxusnej fľaši ponúka všestranný nápoj, ktorý predstaví single grain a konvertuje novú generáciu mladých whisky pôžitkárov. Nenechajte sa odstrašiť a dajte jej šancu. Vychutnajte si jemnosť, sofistikovanosť a štýlovosť. Vychutnajte si moderné Škótsko v pohári!

Whisky vizitka:

Krajina: Škótsko

Chuťový profil: Na úvod svieža, jemná a príjemne ovocná s decentným náznakom chuti perníka. V ústach zanechá chuť vanilky so slabým závanom spáleného dreva.

Podiel alkoholu: 40%

Objem: 0,7l

Spôsob servírovania: Podáva sa samotná s ľadom alebo v kombinácii so sódou a zázvorom, je však aj výborným základom pre miešané drinky.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude uverejnená.